Ви тут:
Суспільство Україна 

Окупанти РФ на Донбасі зайнялись ретельним маскуванням озброєння, – розвідка

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування збройних сил Російської федерації продовжує вживати заходів для приховування порушень Мінських домовленостей російсько-окупаційними військами. Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Зокрема, з початку вересня запроваджено посилений контроль дотримання порядку маскування засобів вогневого ураження з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських корпусів російсько-окупаційних військ, розміщених в укриттях поблизу лінії зіткнення на заборонених відстанях.

“Крім того, збільшилась інтенсивність тренувань передових підрозділів противника, у ході яких відпрацьовуються питання вогневого ураження наших військ, у т.ч. із застосуванням заборонених артилерійських систем. При цьому, контроль за дотриманням заходів маскування здійснюється із використанням безпілотних літальних апаратів. Виявленні порушення та недоліки з маскування усуваються російсько-окупаційними військами негайно”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: