Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Новим керівником Кременчуцького льотного коледжу став Олексій Котов

Сьогодні ректор Харківського національного університету внутрішніх справ, полковник поліції Дмитро Швець представив нового керівника Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ. Ним став Олексій Борисович Котов, який останнім часом часом був виконуючим обов’язки керівника навчального закладу.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, представили сьогодні і першого заступника директора Кременчуцького льотного коледжу – Ігоря Політучого. Дмитро Швець також висловив щирі слова вдячності за багаторічну сумлінну працю колишньому керівникові навчального закладу Володимиру Головенському.

Заступник міського голови Ольга Усанова привітала Олексія Котова з призначенням та зазначила, що Кременчуцький льотний коледж завжди був і залишається одним із кращих вузів нашого міста. Вона висловила сподівання на подальшу співпрацю з новим керівництвом навчального закладу та запевнила, що міська влада завжди готова до діалогу і, зі свого боку, надаватиме підтримку Кременчуцькому льотному коледжу.