Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Невтішна статистика: на Полтавщині 15% ДТП сталися за участі дітей

Попередження дорожньо-транспортних пригод (ДТП) за участю дітей є актуальним і для Полтавської області.Як зазначають у Полтавському обласному центрі здоров’я, у Полтавській області протягом 2018 року кількість дорожньо-транспортних пригод склала 880, у тому числі за участю дітей 133 випадки (15%).

У ДТП на Полтавщині загинула 131 людина, з них 3 дітей, і травмовано 1110 осіб. З них 149 дітей. Така ж невтішна статистика з тенденцією до зростання спостерігається і у 2019 році: за 7 місяців трапилось 525 ДТП, за участю дітей – 83 (15%), загинуло 66 осіб, з них 2 дітей, травмовано 682 людини, з них 82 дитини.

На Полтавщині оцінка команд та визначення переможців буде здійснюватися обласним журі за участю представників-партнерів від охорони здоров’я, освіти, патрульної поліції області і далі в Google-формі на рівні ГО «Traffic Challenge», Патрульної поліції України та Центра громадського здоров’я України.

У Полтавській області за організацію та інформаційний супровід Хештег-марафону #SpeakUpUkraine відповідальним координатором є Полтавський обласний Центр здоров’я.

поширити новину: