Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині затримали псевдомінера, йому загрожує 8 років тюрми

На Полтавщині затримали особу, яка шість разів надавала завідомо неправдиві повідомлення про загрозу безпеці громадян.

Протягом вересня 2019 року на території Полтавської області зросла кількість повідомлень про загрозу вибуху. Лише з початку вересня місяця до територіальних підрозділів ГУНП в Полтавській області про замінування об’єктів різного роду діяльності надійшло 9 повідомлень, які не підтвердилися, повідомляють у Поліції Полтавщини.

Спеціалістами-вибухотехніками, спільно з кінологами, обстежено близько 13700 м2 території. Вибухових пристроїв та речовин не виявлено.

Слід зазначити, що такими безвідповідальними діями зловмисників порушується безпека суспільства, створюється загроза виникнення паніки у населення та порушується нормальна життєдіяльність як громадян, так і підприємств, установ та організацій.

Станом на сьогодні за фактами 6 неправдивих повідомлень про загрозу вибуху працівники поліції особу встановили. У рамках відкритого кримінального провадження за статтею 259 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.

Нагадуємо, що згідно санкції даної статті, за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності передбачене максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8-ми років.