Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині триває конкурс на кращу матеріальну базу військово-патріотичного та фізичного виховання

Для підвищення ролі предметів “Захист Вітчизни” та “Фізична культура” у рамках Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки на Полтавщині розпочався конкурс на кращу матеріальну базу військово-патріотичного та фізичного виховання серед закладів освіти області.

Сам конкурс проводитиметься 28 жовтня, а до 18 жовтня на заклади освіти мають направити конкурсні матеріали, повідомляє Департамент освіти і науки Полтавської ОДА. Серед них:

1. подання відділів (управлінь) освіти районних державних адміністрацій (міських виконавчих комітетів, об’єднаних територіальних громад), керівників закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, що належать до об’єктів спільної власності територіальних громад області;
2. презентації PowerPoint (формат .ppt або .pptx) або відеоматеріалів (не більше 15 хв.) на носії CD або DVD), які демонструють обладнання, оснащення, забезпечення умов для проведення занять, розміщення стендів, плакатів, змінної експозиції тощо навчального кабінету та матеріально-технічну базу предметів «Захист Вітчизни», «Фізична культура» та національно-патріотичного виховання.

Конкурсні матеріали слід направити на поштову адресу Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського: вул. Соборності, 64–Ж, м. Полтава, 36029.

Зазначимо, що грошова винагорода за участь у конкурсі розподілятиметься наступним чином: за І місце – 150 тисяч гривень, за ІІ місце – 75 тисяч гривень, за ІІІ місце – 25 тисяч гривень.