Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині працюють над легалізацією найманої праці

Спільна нарада Головного управління ДПС у Полтавській області та Управління Держпраці Полтавщини, присвячена подальшій співпраці у напрямку легалізації праці неоформлених працівників, пройшла днями у Полтаві.

У нараді взяли участь начальник відділу планування контрольно-перевірочної роботи управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Полтавській області Ольга Савицька, заступник начальника Управління Держпраці у Полтавській області Наталія Велика, а також інші працівники обох управлінь, повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Під час робочої зустрічі обговорювалися питання щодо визначення кола суб’єктів господарювання, які використовують працю осіб без належного оформлення трудових відносин та включення їх до плану спільних рейдів.

Зокрема, учасники наради домовилися до плану спільних рейдів першочергово включити суб’єктів господарювання, в яких кількість торговельних об’єктів більша за кількість найманих працівників. Крім того, до вказаного плану було відібрано та включено суб’єктів господарювання, стосовно яких надішли повідомлення про порушення трудового законодавства.