Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині кожна дитина загиблого учасника АТО та ООС отримує додаткову обласну соціальну виплату

На постійному контролі в області знаходиться питання розширення надання реальної соціальної підтримки учасникам антитерористичної операції, операції об’єднаних сил (АТО/ООС) та членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС за рахунок коштів обласного бюджету.

З цією метою реалізується обласна Комплексна програма соціального захисту та соціального забезпечення населення, зазначили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

Для забезпечення єдиного підходу до надання підтримки сім’ям загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, в яких виховуються діти, з 2017 року запроваджено новий напрямок Програми – надання щомісячної допомоги сім’ям із дітьми загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, у розмірі прожиткового мінімуму в розрахунку на одну особу, на кожну дитину віком до 18 років.

За ініціативою Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації рішенням сесії Полтавської обласної ради від 17 вересня 2019 року внесено зміни до Програми в частині поширення вказаної пільги на дітей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС, які навчаються за денною формою навчання у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової перед вищої та вищої освіти, – до закінчення такими дітьми закладів освіти, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

Таким чином кожна дитина загиблого (померлого) учасника АТО/ООС отримує поряд із держаною соціальною виплатою додаткову виплату з обласного бюджету в розмірі 1936,00 грн щомісячно.

поширити новину: