Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині ювенальні поліцейські перевіряють дотримання продавцями законів про заборону на продаж алкоголю та тютюну дітям

Інспектор ювенальної поліції Великобагачанського ВП Маргарита Козир спільно з дільничними офіцерами поліції провели рейди торгівельними закладами району та нагадали продавцям про неприпустимість продажу алкогольних і тютюнових виробів неповнолітнім.

Поліцейські наголосили, що в разі виявлення таких фактів як і для продавця, так і для підприємця настає адміністративна відповідальність за статтею 156 КУпАП.

У торгівельних закладах поліцейські залишили наліпки з попередженням про відповідальність перед Законом, повідомили у Поліції Полтавщини.

Поліція Полтавщини нагадує: Законодавством України заборонено продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років (стаття 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва, обігу спирту етилового, плодового і коньячного, алкогольних напоїв і тютюнових виробів»).

Відповідно до частини 4 статті 15-3 вказаного Закону продавець пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів зобов’язаний отримати у покупця, який купує пиво (крім безалкогольного), алкогольні напої, слабоалкогольні напої, вина столові або тютюнові вироби, паспорт або інші документи, які підтверджують вік такого покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку.