Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

На одному з провідних стадіонів Полтавщини почали змінювати газон

На “Кремінь-Арену” завезли пісок та гумову крошку.

Як повідомляє сайт клубу, на домашній арені футбольного клубу «Кремінь» – «Кремінь-Арена» розпочалися попередні підготування до заміни штучного покриття. Вчора ввечері, 9 вересня, до Кременчука заїхали дві величезні фури з піском та гумовою крошкою. Весь ранок з автомобілів вивантажували мішки. Один такий мішок з піском важить – одну тонну (1000 кг).

Зазначимо, що 29 серпня Управління у справах сімʼї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації уклав договір на придбання синтетичної трави та спеціального обладнання для двох футбольних майданчиків, розміром 60х105 метрів. Одне з полів передбачене для футбольного клубу «Кремінь», а інше для «Ворскли». Угоду підписали з товариством з обмеженою відповідальністю «Глобал Вью».

За інформацією порталу публічних закупівель «ProZorro», очікувана вартість складала – 13 млн грн, проте в результаті торгів вдалося визначити переможця, який запропонував – 8,9 млн грн. Ця сума передбачена на придбання двох комплектів спортивного інвентарю.

За 4,5 млн грн кожна з команд отримає: синтетичну траву, ворота для футболу, футбольну сітку для воріт та проклейку покриття. Згідно з договором роботи мають завершити до кінця вересня 2019 року.

поширити новину: