Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На бетонну дорогу Дніпро-Решетилівка вперше в Україні наносять міцну стрічку для розмітки Stamark

Під час будівництва першої в Україні бетонної дороги на Полтавщині Н-31 Дніпро-Решетилівка застосовують новітні технології під час нанесення розмітки.

Вперше в Україні на цементнобетонне покриття наносять міцну стрічку Stamark, яка функціонує при будь-яких погодних умовах, тому числі і в дощ та сніг, забезпечуючи необхідний рівень видимості розмітки, повідомляє Служба автомобільних доріг у Полтавській області.

“Зносостійкі керамічні кульки і протиковзкі частини пов’язані в особливо міцному поліуретановому верхньому покритті, щоб створити стрічку, яка забезпечує підвищену видимість та безпеку. Це в свою чергу забезпечує безпеку дорожнього руху. Дана серія складається із стандартної білої маркувальної стрічки з 1,5 дюймовим широким чорним краєм для забезпечення контрасту на світлих поверхнях. Найближчим часом очікуємо приїзд німецької делегації для презентації даної технології на українських цементобетонних дорогах”, – йдеться у повідомленні.

Маркувальна стрічка створена із візерунковою поверхнею, яка надає автомобілісту близький вертикальний профіль і забезпечує максимальне світловідбиття. Також стрічка має шар міцного полімеру для підвищення тривалості використання.

Термін експлуатації стрічки набагато більший за термін експлуатації дорожньої розмітки за допомогою фарби або пластика.