Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Мисливські угіддя та вирубка лісів: відбулося засідання екологічної комісії облради

У приміщенні обласної ради відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування під головуванням Ігоря Горжія.

У засіданні взяли участь перший заступник голови облради Євгеній Холод, заступник голови облради Анатолій Ханко, заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий, директор Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА Максим Брикульський, депутати обласної ради, представники громадськості.

На порядок денний винесли десять питань. Більшість із них кілька стосувалися надання в користування мисливських угідь районним мисливсько-рибальським товариствам. Зокрема, на розгляд сесії винесли питання про надання районній ГО «Мисливсько-рибальське товариство «Черкасівське» в користування мисливських угідь на території Новоселівської та Рунівщинської сільрад; про додаткове надання в користування мисливських угідь Полтавському госпрозрахунковому мисливсько-рибальському господарству Полтавської обласної організації УТМР.

Також погодили внесення змін до Переліку Природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області у 2019 році.

Комісія розглянула проект рішення про питання раціонального використання лісів та лісових насаджень Полтавської області, яким пропонувалося тимчасово заборонити до 1 січня 2021 року на території Полтавської області проведення суцільних рубок усіх твердолистяних та хвойних деревостанах природного та штучного походження незалежно від їхнього віку, за винятком випадків ліквідації наслідків стихійних лих (явищ). Проте з’ясувалося, що запропоновані проєктом заходи не належать до компетенції облради.