Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородцям нагадують про заборону палити сміття та лякають штрафами

Інспекція з благоустрою ВЖКГ Миргородської міської ради звернулася до мешканців Миргорода щодо обов’язковості наведення порядку на власній і прибудинковій території, територіях підприємств, організацій, установ. “Разом з цим виникає ще одне дуже проблемне питання – паління сміття, обрізаних гілок з дерев, листя. Частина мешканців скидає його на купи та спалює. В процесі згорання в повітрі зростає кількість шкідливих домішок таких як вуглекислий газ, оксиди азоту, сірки, звичайної сажі. Сморід від багать негативно впливає на стан здоров’я осіб похилого віку, людей з серцево-судинними захворюваннями”, – йдеться у повідомленні, яке розмістили на сайті Миргородської міської ради.

У Миргородцькій міськраді зазначають, що інспекція з благоустрою постійно проводить роботу, спрямовану на виявлення осіб, які палять сміття, листя та інші відходи. Згідно «Правил благоустрою території міста Миргорода» на об’єктах благоустрою міста підприємствам, установам та організаціям, фізичним особам – підприємцям, а також громадянам забороняється розпалювати багаття, спалювати опале листя, гілки, побутові, промислові та інші відходи на території юридичних осіб, домоволодінь, парків, скверів, садів, рекреаційних зон та майданчиків, пам’яток культурної та історичної спадщини, пляжів, кладовищ, на прибудинкових територіях, територіях будівель та споруд інженерного захисту та інших не відведених для цього місцях.

За порушення «Правил благоустрою території міста Миргорода» передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», яка передбачає накладення штрафу на порушника в розмірі 340 – 1700 грн.