Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Мешканці чотирьох сіл на Полтавщині погрожують перекрити трасу, вимагають ремонту дороги

Мешканці чотирьох сільських рад Карлівського району на Полтавщині вимагають відремонтувати єдину дорогу до села.

Про це “Gazeta.ua” розповів Варварівський сільський голова Олександр Родик

Село Варварівка розташоване в Карлівському районі. Від села до Карлівки можна дістатися єдиною дорогою. Ця дорога місцевого значення з’єднує села Вільхуватка, Білухівка, Попівка та трасу Р-11 Полтава – Красноград. Перебуває на балансі Агентства місцевих доріг у Полтавській області.

Це єдиний шлях, яким можуть дістатися до районного центру мешканці Варварівської, Білухівської, Мартинівської та Попівської сільських рад.

“Це стара радянська дорога. Асфальтове покриття не ремонтувалося дуже давно. У жахливому стані цей шлях третій рік. З минулої осені ми били в набат, просили відремонутвати. Тоді її ще можна було врятувати. Автобус не ходить, “швидкі” не хочуть їхати – тільки в крайньому випадку. Вчителі не хочуть працювати в нашій школі, бо важко добиратися на роботу”, – розповів сільський голова.

фото Gazeta.UA

Дорога настільки розбита, що об’їхати ями неможливо, навіть узбіччям. Це значно ускладнює, серед іншого, навчальний процес, адже шкільні автобуси також возять дітей до школи.

Олександр Родик передав до Карлівської районної ради звернення від депутатського корпусу Варварівської сільради.

фото Gazeta.UA

Зокрема, у зверненні йдеться, що на ремонт дороги Р-11 виділили з обласного бюджету на 2019 рік кошти в сумі 10,1 млн грн. Крім того, з районного додатково виділили ще 500 тис. грн. Роботи обіцяли почати найпізніше 1 серпня, але досі не розпочали.

Мешканці згаданих сіл доведені до відчаю і готові на радикальні заходи.

“Це може бути і перекриття автодороги державного значення Р-11 Полтава – Красноград на Т-подібному перехресті з нашою автодорогою. Це може бути і масове пікетування будівлі Полтавської обласної ради та облдержадміністрації, врешті-решт, будемо звертатися по допомогу до президента України. Нам немає чого втрачати. Терпіння не безмежне і ми готові йти до кінця”, – йдеться у зверненні.

Якщо ремонтні роботи не розпочнуються до 15 вересня, селяни обіцяють виконати свої погрози.