Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Майже мільйон гривень страхових відшкодувань виплатив ПриватБанк кременчужанам

Лише за перше півріччя нинішнього року майже мільйон гривень виплатив ПриватБанк кременчужанам страхових відшкодувань за  програмою “Захист на кожен день”.

Життя щодня готує нам несподіванки. Інколи вони приємні і радісні, а інколи – викликають біль і непередбачувані витрати. Нещасний випадок спричиняє не лише витрати на медикаменти і лікаря, а й позбавляє на певний час фінансового підґрунтя.  Надійний захист від непередбачуваних обставин, які порушують нормальний ритм життя, пропонує для своїх клієнтів найбільший державний банк України – програму “Захист на кожен день” 

“Думаєте я так відразу і погодилася застрахувати себе від нещасних випадків? – розповідає кременчужанка Галина Олексіївна. – Вже не один рік я користуюсь послугами ПриватБанку, і в кожен мій візит до відділення співробітниця намагалася достукатися до мене, розповідаючи про переваги такого страхування. Я ж була твердо впевнена, що це мені взагалі не потрібно. В мене не ризикована пофесія, я дуже обережна і обачлива. Напевно, аби від мене відчепилися, погодилася на найменшу суму – 20 грн щомісяця. Я навіть забула, що маю цю страховку. Гроші банк знімав собі сам з картки, я і не помічала. Коли невдало оступилася і зламала руку згадала про договір і прийшла до банку. Уявіть мою радість, коли на наступний день отримала на картку 2500 грн. Тепер ось прийшла збільшити суму щомісячних платежів, щоб і виплати були більші. Береженого і Бог береже!” 

Партнерами ПриватБанку за страхуванням від нещасного випадку є перевірені та надійні страхові компанії – “Uniqa”, “MetLife”, “Універсальна” та “ARX Life”.  

“Ми любимо своїх клієнтів і дбаємо, аби кожен мав обов’язкову страхову подушку безпеки, –  розповідає Павло Павленко, заступник директора Кременчуцької філії ПриватБанку. – Для зручності, ми пропонуємо вибір: і страхової компанії, і суми виплат, і суми покриття. Оплата здійснюється регулярним платежем від 20 грн і страхова сума, відповідно: від 50 000 до 250 000 грн. Оформити поліс можна у будь-якому відділенні банку чи online за 5 хвилин. Страховка діє по всьому світу цілий рік, а виплата грошей – протягом одного дня”. 

У разі настання страхової події слід заявити за телефоном 3700 (цілодобова безкоштовна підтримка клієнтів ПриватБанку). Протягом 30 робочих днів з моменту настання страхової події слід заявку через Приват24 або через будь-яке відділення ПриватБанку до якої надати документ, що підтверджує факт настання страхового випадку. 

“Коли мені запропонували оформити страховку, я оформила на всю сім’ю, обрала пакет “Сімейний”. Сподобалося, що за його умовами щомісячний внесок на кожного члена родини менший, ніж при оформленні окремого договору на кожну особу, – ділиться враженнями кременчужанка Наталія Олегівна. – Хто б міг подумати, що ми так швидко випробуємо на собі всі переваги страхування. Чоловік зламав руку і ми вже отримали 4500 грн. Дякуємо співробітникам ПриватБанку за турботу, ми б самі ну точно не ходили б по страховим компаніям”.

З початку нинішнього року вже більше 6 тисяч кременчужан подбали про свою фінансову подушку безпеки та оформили у ПриватБанку страхові поліси за програмою “Захист на кожен день” – страхування від нещасного випадку.