Ви тут:
Спорт Суспільство 

Легендарна траса може повернутися до календаря “Формули-1”

Трасу у Імолі найближчим часом мають модернізувати.

Як повідомляє motorsport.com, Власники автодрому в Імолі, де раніше проходив Гран Прі Сан-Марино, замовили архітектурної студії Dromo розробку проекту модернізації траси з прицілом на проведення етапів “Формули 1”.

Реконструкція не торкнеться власне траси, так як вона і без цього має вищу категорію FIA. Йдеться про перебудову будівлі боксів, зони паддока, а також медичного центру траси.

Автодром Енцо та Діно Феррарі був місцем проведення Гран-прі Сан-Марино Формули-1 (з 1981 по 2006 роки в Італії проводилися два Гран-прі на рік, тому гонка в Імолі називається так по імені прилеглої країни). Також у 1980 році тут проводився Гран-прі Італії, яке зазвичай відбувається на автодромі Монца. Коли Формула-1 відвідує Імолу, вона, як і Гран-прі Італії, розглядається як «домашня траса» Ferrari, і натовпу «тифозі» (прихильників команди) приходять щоб підтримати місцеву команду.

Траса Імола, як вона часто згадується в розмовній мові неофіційно, — одна з нечисленних трас, рух на якій йде проти годинникової стрілки. Крім неї цією особливістю володіють тільки траса в Стамбулі та автодром Жозе Карлуса Пачі (Інтерлагос). А також новітній автодром Германа Тільке у Південній Кореї.