Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Кулінарні книги Євгена Клопотенка можна буде нюхати та їсти

Книги відомого кулінара Євгена Клопотенка у майбутньому можна буде нюхати та їсти. Таку думку висловив сам Євген учора, 19вересня, під час автограф-сесії на книжковому форумі у Львові.

Тут він презентував свою книгу “Зваблення їжею” і розповів, що у ній вміщені не просто рецепти, а відчуття страв.

– Давати прості рецепти може кожен, а я даю відчуття. По цій книжці можна не лише приготувати, а доторкнутися до страви та відчути її. От наприклад, є яйце пашот, не усі люди уміють його готувати і не усі хочуть, багато хто купує книжку для того, аби почитати і відчути дотиком, що їжа може давати відчуття. Це саме про те, що просто приготувати гречку, це несмачно, а от приготувати її з любов’ю, додати трішки насіння фенхелю, це уже зовсім по-іншому. Тому саме ця книжка, як квиток до такого собі роману з їжею, – розповів Євген.

Він зазначив, що це його перша книга, тому нюхати і їсти її поки не можна.

– Але я впевнений, що у майбутньому це буде можливо, – наголосив кулінар.

Євген Клопотенко розповів, що у книзі вміщені такі рецепти страв, які можна готувати дуже швидко – від 5 до 10 хвилин.

– Після довгих рецептів треба відмивати усю кухню, а тут просто взяв, приготував і все готово, – сказав Євген.

Майже усі рецепти у книзі авторські.

– Усі рецепти з моєї голови. От у ній є багато різних думок, саме тому я такий кучерявий. Усі рецепти мої, 98 відсотків з них я придумав сам, але такі як “Крок мадам” придумали у Франції або, наприклад, суп “Дюбарі” – це також французький рецепт. Багато класичних рецептів, багато моїх. Я надихаюся коли готую.

Написали усі рецепти приблизно за тиждень, а потім ще пів року тривала робота над фотографуванням, затвердженням та редагуванням.

– Перший тираж книги ми уже продали і надрукували другий, тому дякую усім, хто вірить і хто готує. Усі страви, які готували, фотографували, потім їв я. Я ж для себе готую, і це круто, усе я маю скуштувати сам. Бо якщо сам не їм, то не можу рекомендувати це людям, – підсумував Євген Клопотенко.