Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Кращі представники учнівської молоді Кременчука отримають стипендії міської ради

13 вересня 2019 року виконавчий комітет Кременчуцької міської ради прийняв рішення «Про призначення стипендії Кременчуцької міської ради учнівській молоді закладів загальної середньої освіти м. Кременчука».

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, відповідно до цього рішення з вересня 2019 року по травень 2020 року включно 3 стипендії Кременчуцької міської ради в розміні 1 тисяча гривень отримуватимуть 2 учні Кременчуцького ліцею №4 «Кремінь» та 1 учень Кременчуцького ліцею №30 «Олімп» імені Н.М. Шевченко, які є переможцями ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад учням закладів загальної середньої освіти.

Стипендію у сумі 700 грн отримуватиме учениця 11 класу Кременчуцького ліцею №4 «Кремінь» Риндіна Марина, що здобула ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

6 стипендій Кременчуцької міської ради у сумі у сумі 400 грн отримуватимуть учні, що зайняли ІІІ місце у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад учням закладів загальної середньої освіти м. Кременчука. Це шість учнів Кременчуцького ліцею №4 «Кремінь» та учениця Кременчуцького ліцею №11 «Гарант».

Ще 3 стипендії Кременчуцької міської ради у сумі 400 грн призначено учениці Кременчуцького ліцею №4 «Кремінь» та двом ученицям Кременчуцького ліцею №6 «Правобережний» за здобуті ІІІ місця у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України учням закладів загальної середньої освіти.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький зазначив, що завдяки реалізації програми, яка була започаткована в Кременчуці минулого року, цього року вперше учні загальноосвітніх навчальних закладів, переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН отримуватимуть стипендію міської ради. Керівник міста говорить, що підтримка з міського бюджету буде для них стимулом гарно вчитися і займатися науковою діяльністю. Віталій Малецький підкреслив, що щомісяця з бюджету міста на виплату цих стипендій виділятиметься 7 тис. 300 грн., кількість учасників цієї програми може бути збільшено, аби лише у дітей було бажання вчитися, брати участь у конкурсах та олімпіадах і здобувати перемоги.