Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Флешмоб замість лінійки та благодійність замість квітів: Полтавський науковий ліцей №3 розпочав навчальний рік

У Полтавському науковому ліцеї №3 свято першого дзвінка відзначили загальношкільним флешмобом. Школярі та педагоги станцювали під пісню Pianoбой “Айсберги”. Також кожен клас долучився до складання спільного “пазла” – емблеми навчального закладу у вигляді кольорової дитячої долоньки. Відмовилися в ліцеї і від квітів. Натомість волонтери збирали кошти для допомоги дітям з синдромом Дауна.

Цей рій став для навчального закладу особливо знаковим ще й тому, що Полтавська ЗОШ №3 стала Науковим ліцеєм №3 Полтавської міської ради.

“Я дуже щаслива вітати сьогодні всіх вас у нашому новому, відремонтованому, першому Полтавському науковому ліцеї №3. Особливо приємно, що цього року за результатами ЗНО наш ліцей зайняв перше місце у Полтаві та увійшов у сотню кращих по всій державі. Наші діти – найкращі, найрозумніші, найуспішніші. А також – найдобріші і найщедріші, адже ми в рамках акції “Благодійність замість квітів” зібрали 28 тис. грн, – сказала директор Наукового ліцею №3 Полтавської міської ради Ірина Гринь.

Зібрані кошти на педагогічній раді вирішили використати на організацію та проведення для сонячних дітей екскурсії в харківський “Фельдман Екопарк”.