Ви тут:
Анонс Культура Оголошення Полтавщина Суспільство 

Духовий оркестр “Полтава” сьогодні зіграє улюблені хіти світової естради

Міський духовий оркестр «Полтава» розпочинає новий концертний сезон програмою на замовлення глядача.

10 вересня, о 18:30 у Міському будинку культури до вашої уваги популярна музика з кінофільмів, улюблені хіти світової естради.

Прозвучать фантазії з відомого мюзиклу Леонарда Бернстайна «Вестсайдська історія» та на теми рок опери «Ісус Христос Супер Стар» Andrew Lloyd Webber, гуртів «Queen», «ABBA», «The Beatles», композиції з репертуару Поля Моріа, Джеймса Ласта, Енніо Морріко́не. А також саундреки до відомих к/ф “Пірати карибського моря”, “Професіонал”, “Агент 007” та інші.

Квитки за посиланням

Комунальне підприємство «Міський духовий оркестр «Полтава» створене у 1995 році. У складі оркестру 38 професійних артистів-музикантів.

Керівник художній та диригент оркестру – заслужений артист України Едуард Анатолійович Головашич.

В репертуарі високопрофесійного колективу оркестру твори Штрауса, Дунаєвського, різноманітні джазові та естрадні програми, українська сучасна та класична музика. Колектив оркестру успішно працює з відомими солістами оперної сцени та естрадними виконавцями.

Головним напрямком в діяльності оркестру є пропаганда музичної спадщини та музики сучасних українських композиторів. В концертах оркестру звучать твори М.Лисенка, К.Стеценка, А.Кос-Анатольського, Г.Майбороди, І.Карабиця, М.Різоля, А.Ткачука, А.Підвали, Б.Лятошинського, О.Білаша, С.Гулак-Артемовського, П.Майбороди, І.Шамо, І.Дунаєвського.

На рахунку оркестру більше двох тисяч виступів, в репертуарі понад 500 творів українських та зарубіжних авторів.