Дублери “Ворскли” впевнено переграли у Львові “Карпати”

Команда Олега Краснопьорова успішно провела гру 7-го туру молодіжного чемпіонату України з футболу.

У першому таймі одна з контратак команди з Полтави завершилася влучним ударом з близької відстані Дмитра Кравченка — 0:1.

Після перерви автор першого голу головою відзначився ще одним м’ячем, але цього разу після прострілу з правого флангу. Згодом після після затяжної атаки “зелено-білих” Андрій Стрижак зробив рахунок розгромним — 0:3. Щоправда, вже за хвилину господарі поля скоротили перевагу полтавців у рахунку завдяки своєму капітану Роману Толочко, який скористався помилкою у обороні “Ворскли”.

Фінальна ж крапка у зустрічі залишилася за “Ворсклою”: після помилки голкіпера львів’ян Юрій Козиренко забив останній м’яч у грі — 1:4.