Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Досвід ОТГ Полтавщини вивчали колеги з Дніпропетровщини

18 вересня Полтавщину відвідала делегація з Дніпропетровщини — керівники ОТГ та селищних рад, працівники та експерти у сфері місцевого самоврядування. Ця поїздка відбулася за сприяння Полтавської обласної ради та обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

Гостей із сусідньої області цікавив полтавський досвід організації ефективної діяльності ОТГ — зокрема, співпраці громад із бізнесом, розвитку зеленого туризму та інших інноваційних напрямків, самоорганізації населення.

“Приємно, коли є що показати і є чим поділитися. Полтавщина — гарний приклад того, як має відбуватися реформа децентралізації. Наші ОТГ займають лідируючі позиції в списку кращих громад за фінансовою спроможністю. ОТГ Полтавщини у своїй більшості є успішними і самодостатніми, вони динамічно розвиваються, і це є найкращим індикатором ефективності втілення реформи децентралізації. І головне, що керівники ОТГ не стоять на місці — вони готові охоче ділитися досвідом і навчатися самі”, – відзначив виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук.

В ході візиту на Полтавщину, представники самоврядування Дніпропетровщини відвідали Мачухівську ОТГ, де ознайомилися із унікальними бізнесовими починаннями — фабрикою шкарпеток ТОВ «Прем’єр Сокс» та олійницею ГО «Ініціатива 13».

Також делегація побувала в Опішнянській ОТГ, де вивчала досвід економічного і соціального розвитку та в Шишацькій ОТГ — тут гостям продемонстрували роботу Центру ПМСД, територіального центру громади та комунального підприємства.