Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

До Щербанівської громади завітали представники офіційної делегації з Грузії

25 вересня до Щербанівської об’єднаної територіальної громади завітали представники офіційної делегації з міста Боржомі (Грузія) у рамках робочого візиту.

Гості – голова Зборів Боржомського муніципалітету Георгій Гогичайшвілі, перший заступник мера Давид Заалишвілі, керівник служби Боржомського муніципалітету з питань культури, освіти, молоді, спорту, туризму та захисту пам’ятників Марина Худжадзе та керівник апарату з питань відносин з органами місцевого самоврядування Екатерина Орджонікідзе, йдеться на сайті Щербанівської ОТГ.

“Грузія завжди була і є другом України. Сьогодні ми показали розвиток нашої громади колегам із Боржомі. У нас є чим пишатися, повірте. У громаді гарні школи, сучасні садочки та чудові можливості для молоді розвиватися у спорті. Сподіваємося на подальшу співпрацю. А ми як розвивалися, так і розвиватимемося далі”, – говорить Щербанівської громади Ігор Процик.

Грузинським колегам показали сучасний дитячий садок “Яблунька”, автомістечко та Розсошенську гімназію. Також обговорили питання розвитку сіл та проекти для громади.