Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

До Полтави приїхали освітяни з Івано-Франківська

19 вересня Полтава приймала гостей з Івано-Франківська: делегація у складі 22 франківських освітян прибула до нашого міста, аби перейняти досвід колег, та, звісно, відвідати історичні місця обласного центру. Представники Департаменту освіти й науки та керівники різноманітних навчальних закладів пробудуть у Полтаві два дні, інформує пресслужба Полтавської міської ради.

Гостей зустріли у літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського, де відразу провели делегатам екскурсію. Попереду у гостей-освітян насичена програма: круглі столи, візити, зустрічі – говорить начальник управління освіти Юрій Матвієнко. та додає – обговорити з івано-франківськими колегами є що, адже нині – переломний етап в історії української освіти.

“Цьогорічною весною полтавські педагоги першими відвідали Івано-Франківськ. Головна мета візиту – це обмін ідеями, проведення спільних заходів, це обмін думками по реалізації реформи. Адже, враховуючі той факт, що в Україні триває реформування освіти, освітяни всіх міст стикаються з тим, як тлумачити, реалізовувати, впроваджувати цю реформу”

Щиро привітали франківців секретар міської ради Олександр Шамота, а з відеодоповіддю звернулася до гостей заступник міського голови з гуманітарних питань Світлана Нестуля.

Гості та господарі переглянули ролик про здобутки освітніх закладів Полтави. Звершилась зустріч підписанням Меморандуму про подальшу співпрацю, орієнтовану на свідоме й цілеспрямоване впровадження Концепції «Нової української школи»

Директор Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Максимчук зазначив:

“В міста Івано-Франківськ налагоджені тісні зв’язки з багатьма країнами Європи. Це і Польща, і Німеччина, і Франція, а от всередині України ми менше спілкуємось. І от ми вирішили почати таке спілкування, почати таку співпрацю, підписавши важливий для нас документ – Меморандум”