Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

До Полтави їде легендарний Борис Гребенщиков: де, коли та яка ціна квитків

Співак разом з «Акваріумом» виступить у обласному центрі наступного місяця.

Як повідомляє сайт продажу квитків kasa.in.ua, концерт відбудеться 17 жовтня у Палаці дозвілля «Листопад».

«Цього року поету та музиканту виповнюється 65 років. Відзначає свій ювілей Борис Борисович на сцені – виступами в турі містами України.

Нова програма БГ і групи «Акваріум» називається «Двері Трави». Це на честь однойменної пісні, яка в 2017 році вийшла в абсолютно новому аранжуванні. Сам Борис Борисович не раз зізнавався, що саме цю пісню, написану дуже давно, йому не вдавалося виконати правильно і точно. І лише коли «Акваріуму» виповнилося 45, а сам БГ наблизився до 65-річчя, знайшлося справдешнє та істинне звучання», – розповіли організатори.

Ціна квитків – 290 – 1020  грн.

Борис Гребенщиков народився 27 листопада 1953 року в Ленінграді. Влітку 1972 року разом із Анатолієм Гуницьким створює гурт «Аквариум». У 1974 році закінчує навчання на факультеті прикладної математики — процесів управління Ленінградського університету ім. Жданова. У 1980 році після виступу на рок-фестивалі в Тбілісі Гребенщиков був звільнений з роботи (молодший науковий співробітник), виключений із комсомолу (до якого вступив в 1967), гурт «Аквариум» був заборонений офіційно. У 1982 році Гребенщиков допомагає Вікторові Цою в записі першого альбому його гурту — «45».

Співак останній раз був у Полтаві 11 листопада 2016 року. Тоді окрім запланованого концерту він безкоштовно заспівав на вулиці.