Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

До Опішнянської ОТГ доєднається ще одна сільська рада

Одна з наймолодших об’єднаних територіальних громад Полтавщини нарешті розширює свої межі. Досить довго вагалися навколишні населенні пункти. Та й самі опішняни пройшли доволі тернистий, майже дворічний шлях до легітимізації своєї об’єднаної громади.

У грудні минулого року відбулися перші вибори. Нині опішняни є одними з лідерів вітчизняних рейтингів фінансової спроможності та навіть мають «реверс». Бо на її теренах здійснюють свою діяльність підприємства нафтогазового комплексу. Відповідно, громада має розширятися аби марно не витрачати великі кошти, повідомляють у Полтавському ЦРМС.

Голова ОТГ Микола Різник зробив дуже багато для того аби сусіди перебороли свої побоювання та скептицизм й добровільно доєдналися до успішної ОТГ.  Та крига потроху скресає. Добровільно доєднатися до Опішнянської ОТГ вирішила Човно-Федорівська сільська рада. З наступного року місцевим мешканцям не доведеться їздити більше 40 кілометрів в Зіньків за довідками. Вони повноцінно зможуть отримувати послуги в новому ЦНАПі (який створюється за сприяння Програми «U-LEAD з Європою»), медичні послуги в ЦМСД тощо.

«Вітаю жителів Човно-Федорівки з мудрим обдуманим рішенням. Хоча це рішення нашим сусідам давалося і нелегко. Проходило багато громадських слухань, подворові опитування жителів, розрахунки, роздуми, переговори, сесії. Низький уклін і вдячність від нашої громади за мудре і логічне рішення, голові Олексію Чутю, депутатам районної ради, депутатам сільської ради і всім жителям сіл Човно-Федорівка, Бабанське, Волошкове, Заїки, Клименки, Кольченки, Лавринці, Мисики, Пругли», – сказав Микола Різник.

Тепер Полтавська обласна рада має внести зміни в Перспективний план. Й невдовзі будуть довибори депутатів від нових населених пунктів.