Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

До 100-річчя з дня народження Володимир Малика на Полтавщині ініціюють створення ювілейної монети та поштової марки

100 років від дня народження письменника Володимира Малика відзначатимуть у 2021 році. До цієї дати Полтавська обласна рада ініціює виготовлення ювілейної монети та поштової марки.

Відповідний проект рішення погодили на засіданні комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури. На сесію облради винесено проект рішення “Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Національного банку України та Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта”.

У контексті відзначення ювілею також рекомендували Департаменту туризму і культури закласти у Програму розвитку культури кошти для перевидання збірника праць Володимира Малика.

Читайте також: На Полтавщині ініціюють створення музею АТО

Володимир Малик – український письменник, автор пригодницьких та історичних творів. Після війни працював у Ясногородській середній школі. Закінчивши заочно університет у 1950 році, молодий учитель переїхав з Київщини на Полтавщину, до Лубен у 1953 році. У літературному доробку письменника є відомі пригодницькі повісті для читачів середнього шкільного віку, а саме: «Чорний екватор», «Двоє над прірвою», «Слід веде до моря». Успішно працював письменник і в галузі прози. У його доробку повісті «Чорний екватор», «Новачок», «Дві перемоги», «Слід веде до моря», «Двоє над прірвою», повідомляє “Вікіпедія”.

Нагадаємо, у 2018 році у Лубнах оголосили конкурс на щорічну премію імені Володимира Малика.