Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Через 15 років полтавці знову стали на весільний рушник

15 років подружнього життя. За цей проміжок часу родина переживає чимало як радісних, так і сумних моментів. Та час лише зміцнює ніжне почуття любові. Пара доводить свою відданість і стає прикладом для багатьох друзів і знайомих.

15 щасливих років в шлюбі прожили разом Яна і Сергій Гнатенки. А сьогодні вирішили знову пережити хвилюючі та незабутні почуття, що переповнювали молодять у день весілля: стали на весільний рушник і поновили шлюбні обітниці, які вони давали один одному далекого 2004 року.

На повторну церемонію весілля до музею-садиби Івана Котляревського завітали рідні та друзі. Серед них і начальник ГТУЮ у Полтавській області Олег Тимченко. Він побажав подружжю, щоб кожен наступний рік, прожитий разом, лише зміцнював почуття любові і підтримував гармонійні стосунки всередині сім’ї, повідомили в ГТУЮ Полтавщини.

«Варто зазначити, що ювілейну церемонію одруження можна замовити у будь-якому відділі державної реєстрації актів цивільного стану. Під час церемонії сімейним парам вручать повторне свідоцтво про шлюб», – говорить очільник юстиції Полтавщини Олег Тимченко.  Послугу можуть замовляти як подружжя, так і їхні рідні чи друзі.

поширити новину: