Ви тут:
Погода Суспільство Україна 

Будьте дуже обережними та вибирайте ретельніше місце для паркування: завтра в Україні прогнозують сильні вітри

Завтра, 18 вересня, за атмосферним фронтом йтимуть періодичні дощі. Похолодає ще на кілька градусів. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомила синоптик Наталка Діденко.

– Оскільки холодне повітря важке, буде тиснути, а Україна ще й опиниться між потужним антициклоном над Великою Британією та масштабною циклонічністю на північному сході. Між антициклоном Hanneke та циклоном Ignaz. І ось поки ці два поважні атмосферні джентельмени змагатимуться за зони впливу, усі, хто між ними, а це чималий шмат континентальної Європи, включно з Україною, відчуватимуть наслідки цієї боротьби – сильний, до штормового, вітер. Тобто, головним погодним ньюсмейкером буде завтра в Україні сильний вітер, – написала синоптик. 

Західні та північно-західні пориви вітру досягатимуть 15-22 метрів за секунду.

– Будьте дуже обережними, особливо під великими деревами, білбордами, вибирайте ретельніше місце для паркування автомобіля.

Температура повітря +11+15 градусів, на Півдні +15+21 градус, в Криму до +25 градусів.

– Щоб ми завчасно не похнюпили носа від таких новин, за попередніми прогнозами, на наступному тижні, з 23-го вересня, нас знову чекатиме чудова, сонячна та тепла, погода. Але поки що утепляємося та кладемо в кишеню по гламурній цеглині – завтра холод, дощ та сильний вітер, – підсумувала Наталка Діденко.