Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Батьки школярів селища Червоний шлях прохають організувати підвіз дітей шкільним автобусом

Батьки школярів селища Червоний Шлях, що у Полтаві, прохають міську владу організувати підвіз усіх школярів, а не лише учнів початкових класів, спеціальним автобусом. Таке рішення виникло після випадків нападів на дітей у селищі, його оформили в електронну петицію на сайті Полтавської міської ради.

Нагадаємо, 3 вересня 11-річна школярка поверталася додому з Полтави у селище Червоний Шлях. Коли дівчина піднімалась дорогою вгору, їй на зустріч спускався невідомий чоловік. У якусь мить незнайомець накинувся на дитину і хотів її зґвалтувати. Наляканій дівчині вдалося вирватися і втекти. Нападник теж швидко покинув місце злочину. Обличчя чоловіка школярка не запам’ятала.

“Батьки просять міську владу перевозити шкільним автобусом ЗОШ №12 не тільки дітей 1-4 класів, а й старших. А так як, в селищі навчаються не тільки школярі ЗОШ №12, просимо робити ще один рейс до зупинки Богдана Хмельницького для всіх школярів селища. Це зніме перевантаження з рейсових автобусів в час пік і збереже наших дітей у безпеці!”, – йдеться в петиції.