Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Андрій Полтава прокоментував мінування будинку та погрози

Сьогодні на електронну пошту ГУ НП в Полтавській області надійшло повідомлення про замінування аеропорту «Полтава» та закладення бомби біля будинку блогера Андрія Полтави «Вата Шоу».

Як ми раніше повідомляли, вибухотехніки зі службовими псами та рятувальники перевірили отриману інформацію, на щастя, вона не підтвердилася. 

Мінування будинку родичів на своєму YouТube-каналі прокоментував відомий блогер Андрій Полтава. 

– Сьогодні зранку мені зателефонували з МВС і сказали, що заміновано мій будинок у Полтаві, там де я, начебто, проживаю.

Виїхала оперативна група за адресою. Але насправді я давно у тому будинкові не проживаю. Я розлучився і рік там не живу. Постійно мешкаю у Києві. Погрози мені надходять постійно. На скільки мені відомо, лист прийшов десь з ЛНР, ДНР, з тих країв.

Ну що ж, я так розумію, що мою діяльність, як волонтера, який допомагає українській армії, високо оцінили російські окупанти і найманці. Оцінили і мою роботу, як блогера… і звичайно, мою підтримку партії “Європейська солідарність”, Петра Порошенка та його ідей. 

Я не буде здивований такому розвитку подій, до погроз я вже звик, щоправда, мінувань ще не було…, – розповів Андрій.

Він подякував ГУ НП  у Полтавській області за швидку реакцію та оперативну роботу. 

– На скільки мені повідомили, “мінують” по Полтаві об’єкти постійно. Мінують важливі об’єкти в Україні. Тобто, Андрій Полтава, це наразі важливий об’єкт в Україні, який треба мінувати…Це говорить про те, що діяльність, яку я веду, потрібна Україні та українцям…

Я прошу підтримати мене! Підтримуйте українських блогерів, суспільних діячів, боротьба триває. Погроз зараз стало ще більше, тому що з приходом нової влади дуже пожвавилися російські окупанти та сєпари. 

Тримайтеся! Боротьба за Україну продовжується! Вата Шоу буде виходити незважаючи ні на що, – підсумував Андрій Полтава.