Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

84% загиблих на воді – нетверезі чоловіки: на Полтавщині підбили підсумки купального сезону

Про підсумки купального сезону 2019 року на території Полтавської області говорили сьогодні на апаратній нараді у Полтавській облдержадміністрації. Зокрема, як повідомив начальник Управління з питань цивільного захисту населення Полтавської облдержадміністрації Віктор Стеблянко.

“Цього року на водоймах Полтавщини загинуло 56 людей. З них четверо – діти. Прикметно, що 84% загиблих – це дорослі чоловіки, які, як правило, купалися після вживання спиртних напоїв”, – сказав Віктор Стеблянко.

tMNPhVEibfc

Загалом, за інформацією Управління з питань цивільного захисту населення Полтавської облдержадміністрації, на території Полтавської області є 225 облікованих місць, де відпочивають люди. Але з них паспортизовані лише 76 пляжів загального користування та 27 пляжів дитячих оздоровчих закладів. Всі решта – 122 – стихійні.

На паспортизованих місцях відпочинку Полтавщини цього року працювали 165 навчених рятувальників. З них 76 – на пляжах дитячих оздоровчих таборів, 89 – на інших пляжах на території області.

У нас цього року був унікальний випадок: на паспортизованому пляжі в районі Дублянщини втопився іноземний громадянин. При цьому рятувальника, який навчений надавати домедичну допомогу, на місці не було”, – зауважив Віктор Стеблянко.