Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

26 BookForum: полтавка Ірина Гарець презентувала у Львові пригодницьку казку “Осінинка”

20 вересня у Львівській обласній бібліотеці для дітей письменниця Ірина Гарець презентувала книгу для дітей “Осінинка”. Це пригодницька казка, яку полтавка, яка нині мешкає у Львові, написала на прохання своїх маленьких доньок.

Книгу авторці допомогли презентувати актори обласного театру ляльок. У читальному залі найменші шанувальники її творчості, а також дорослі ознайомились з виданням.

 

– Моя родина полюбляла часто виїжджати до лісу та милуватися осінніми красотами. Там у лісі і народилася “Осінинка. Хотілося чогось доброго та яскравого, – розповіла авторка.

Вона зазначила, що у казці, зокрема, порушуються екологічні питання.

– У лісі багато пластикових пляшок, жуйок. І варто замислитися як там себе почувають тварини. Головне завдання – у казковій формі виховати у дітей екологічну свідомість. Крізь призму пригод головної героїні Катрусі діти можуть познайомитися з проблемами забруднення навколишнього середовища, – сказала Ірина.

Книга «Осінинка» вийшла тиражем у 300 примірників за кошти обласного бюджету, як соціально значуще видання.

Зазначимо, що досі Ірина Гарець була відома в письменницькому колі, як талановита драматургиня, її твори ставили на сценах кількох театрів.