Ви тут:
Відео Культура Суспільство Україна 

З’явився перший трейлер українського кримінального детективу “Екс”

Український кримінальний детектив “Екс” режисера Сергія Лисенка обзавівся першим трейлером. Ролик опублікований на Youtube-каналі компанії Kinomania Films Distribution. У прокат картина вийде 23 січня 2020 року. Про це повідомляє 112.ua.

Фільм на основі реальних подій розповість історію нападу на відділення пошти у Городку групою молодих українських патріотів з підпільної Української військової організації. Ця подія трапилася у 1932 році, коли Галичина входила до складу Польщі, а місто мало назву Грудек Ягелонський.

Четверо друзів Чорний (Орест Пастух), Явір (Віталій Гордієнко), Зюка (Роман Кривдик) і Терен (Василь Колісник) розробляють план “екса” – експропріаційного акту. Вони мають намір пограбувати поштове відділення на користь руху опору, проте їх план зривається і пограбування перетворюється на криваву бійню. Ці події, попри всю свою трагічність, призводять до нового витка визвольного руху на Львівщині.

“Оператором картини виступив лауреат кінофестивалів у Берліні та Сан-Себастьяні Сергій Михальчук. А художником-постановником картини став Влад Одуденко, який також працював над фільмами “Поводир”, “Плем’я”, “Сторожова застава”, “Дике поле”, “Крути 1918”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: