Ви тут:
Відео Суспільство Цікавинки 

З’явився офіційний тизер української драми про анексію Криму “Черкаси”

Опубліковано перший офіційний тізер українського фільму “Черкаси”, який розповідає реальну історію оборони мінного тральщика, заблокованого російськими військами в бухті озера Донузлав у березні 2014 під час анексії Криму, інформує 112.ua.

Ролик розміщений на офіційному Youtube-каналі компанії FILM.UA Group, яка займається дистрибуцією картини. Крім того представлений офіційний постер картини.

Сюжет фільму розгортається навколо екіпажу мінного тральщика “Черкаси”. Команда корабля протягом трьох тижнів мужньо тримала оборону. “Черкаси” стали єдиним українським кораблем, який утримав український прапор на своїй щоглі.

Консультантом на проекті виступив реальний командир тральщика Юрій Федаш. До акторського складу увійшли моряки, котрі обороняли “Черкаси” у 2014-му. Зйомки фільму проходили в Очакові, Одесі і невеликому селі на Чернігівщині.

“Історія про мінний тральщик “Черкаси” надзвичайно глибока: насправді, йдеться про боротьбу не тільки за корабель, але й за всю Україну. Нам приємно бути частиною такого важливого проекту, що залишається актуальним і зараз. Символічно, що ми презентуємо тизер і постер до Дня Незалежності України”, — поділився керівник компанії-прокатника MMD UA Роман Мартиненко.

Фільм виробництва MKK Film service (Україна) і Inter Media (Польща), було створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно, ВМС ЗС України, краудфандингової платформи “Велика Ідея”, Міжнародного фонду “Відродження”, Львівської міської ради, Львівської обласної адміністрації, Черкаської обласної адміністрації.

“Прем’єра драми відбулася 16 липня на Одеському кінофестивалі і пройшла з великим успіхом. Знімальну групу цілу годину не відпускали зі сцени після сеансу. В український прокат картина вийде 27 лютого 2020 року”, – йдеться у повідомленні.