Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ювілей полтавського історика і архівіста відзначать випуском нового видання

13 серпня 2019 р. свій 60-річний ювілей відзначатиме полтавський історик, архівіст, краєзнавець Тарас Пустовіт. Це ім’я відоме не лише у Полтаві, а й далеко за її межами.

З нагоди ювілею бібліотекарі відділу краєзнавства Полтавської обласної універсальної бібліотеки ім. Котляревського організували книжкову виставку «Слово про історика-архівіста та просвітятина Тараса Павловича Пустовіта», адже він активно співпрацює з відділом. Спільно з ним вийшло друком два видання відділу краєзнавства – «Каталог бібліотеки та особовий фонд Петра Ротача» і «Каталог бібліотеки та особовий фонд Віри Жук». Тарас Павлович надавав консультації під час підготовки інформаційно-бібліографічного списку «Від нових імен до нової України: Полтава на шляху декомунізації», в якому представлено список старих і нових вулиць та історії їх перейменування.

Також у ПОУНБ готують подарунок одному з найулюбленіших читачів.

“Вважаємо, що найкращим подарунком для науковця буде бібліографічний покажчик «Штрих до портрета українознавця: Тарасу Павловичу Пустовіту – 60». Це буде третє видання у серії покажчиків «Видатні краєзнавці Полтавщини», який має на меті ознайомити читачів з науковим доробком Тараса Пустовіта, розповісти про життєвий, творчий шлях та громадську діяльність історика-архівіста”.

Вихід бібліографічного покажчика планується у жовтні 2019 року.