Ви тут:
Р Суспільство 

Які можливості перед нами відкриває смартфон Samsung Galaxy S8?

Сьогодні ми проведемо невеликий огляд новинки, яка за своїми технічними характеристиками зуміла перевершити смартфон Samsung Galaxy S7. Йтиметься про мобільний телефон Samsung Galaxy S8, який оснащений потужним процесором і збільшеним об’ємом оперативного пам’яті.

Особливості дизайну та екрану

Смартфон Samsung Galaxy S8 має ефектний вигляд і преміальний дизайн. На лицьовій панелі відсутній логотип виробника. Корпус моделі виконаний зі сплаву алюмінію, який має високу міцність і прекрасно запобігає утворенню подряпин. Телефон має захист від води і пилу. Завдяки відсутності класичної рамки і зігнутим краям девайс можна використовувати замість планшета і відчути переваги великого екрану. Ширина і довжина пристрою дозволяє зручно тримати смартфон в одній руці.

Що нам обіцяє дисплей?

Дисплей Samsung Galaxy S8 обіцяє нам зображення високої якості з чіткою яскравою картинкою. Чорний і білий кольори передаються дуже точно. Злегка завищену насиченість кольорів можна легко відрегулювати за допомогою налаштувань. Дана модель має прекрасні рівні яскравості.

Яку продуктивність має пристрій?

Samsung Galaxy S8 оснащений досить потужним процесором. Його оперативної пам’яті буде цілком достатньо для того, щоб забезпечити запуск нових ігор, які будуть працювати швидко і зі стабільною частотою кадрів. Від пристрою можна очікувати відмінну швидкість роботи і низький нагрів.

Автономність

Пристрій має акумулятор ємністю 3000 мАг. Смартфон оснащений функцією швидкої зарядки. Підключаючись до іншого пристрою телефон може заряджатися від нього, або віддавати живлення.

Як щодо камери?

Камеру Samsung Galaxy S8 можна по праву вважати кращою на ринку сучасних смартфонів. Вона дозволяє отримати природне зображення, якість якої змогли гідно оцінити власники цієї моделі.

Безпека

Телефон оснащений сканером райдужної оболонки. Другий метод – сканер відбитка пальця, який розташований біля камери. У період, коли екран активний, по ньому можна провести пальцем, щоб відкрити або закрити вікно повідомлень.

Як працює Вixby?

Вixby даної моделі працює в трьох напрямках:

  • як голосовий інтерфейс управління смартфоном;
  • Вixby Home, який виступає проти нульового екрану;
  • функція пошуку за допомогою камери.