Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Як та чим можна буде дістатися до Сорочинського ярмарку, обговорили на нараді в ОДА

Про забезпечення перевезення пасажирів автомобільним та залізничним транспортом під час проведення Національного Сорочинського ярмарку-2019 говорили на нараді в Полтавській ОДА.

У ній узяли участь начальник Управління інфраструктури Полтавської облдержадміністрації Сергій Марчишинець, представники Управління Укртрансбезпеки, Патрульної поліції, Південної залізниці, перевізники.

«Ми декларуємо готовність забезпечити якісне транспортне обслуговування, створити належні комфорт і логістику для відвідувачів Ярмарку, — наголосив Сергій Марчишинець, — Для цього й координуємо та узгоджуємо діяльність усіх причетних структур».

Начальник відділу експлуатації ТДВ «Полтаваавтотранс» Валентина Старушко розповіла, що до Миргорода курсуватимуть 19 рейсів за графіком, також планують запустити 10 додаткових у разі збільшення пасажиропотоку. Інтервал між відправленнями додаткових автобусів становитиме 1,5 — 2 години.

«Щодо цінової політики, то попередньо перевізники згодні залишити ціни на минулорічному рівні на приміському й міжміському сполученні: до Полтави із Сорочинець — 85 грн, до Миргорода — 25, до Шишак — 28 грн і до Великої Багачки — 35 грн», – повідомила Валенина Старушко.

Інспектор відділу безпеки дорожнього руху Управління Патрульної поліції в Полтавській області Тарас Полтавець нагадав про перевірку технічного стану транспорту та стану здоров’я водія. Неприпустиме також «довантаження» пасажирами понад кількість посадкових місць, як це часто буває. Водночас слід розробити єдиний пакет документів та систематизувати перелік транспортних засобів, щоб уникнути необгрунтованих повторних перевірок протягом рейсу, коли пасажири змушені чекати на спеці.

Провідний інженер пасажирського сектора виробничого підрозділу «Полтавська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Євген Окунєв повідомив, що в напрямку Миргорода курсуватимуть 4 приміські потяги та 19 потягів дальнього сполучення, які мають зупинку в Миргороді.

«Середня вартість проїзду з «Полтава-Південної» до Миргорода становить 23,5 грн, з «Полтава-Київської» — 20 грн. Також на вокзалах чергуватимуть мобільні групи, що допомагатимуть людям з обмеженими фізичними можливостями».


На нараді обговорили й питання пільгових перевезень, які мусять здійснюватися за єдиними стандартом відповідно до законодавства й переліку пільгових категорій.