Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Як швидко схуднути під час сну, – вчені назвали 3 головні умови

Утримайте себе від бажання поставитися до ідеї схуднути під час сну з доброю часткою скептицизму. Ця задача не має відношення до наукової фантастики, вона науково-обгрунтована. Вчені давно вже встановили, що саме під час сну організм людини або витрачає жирові запаси, якщо протягом дня було вжито менше калорій, ніж витрачено, або відкладає в жир надлишок калорій.

Але є в цій невидимій роботі нашого організму один нюанс: для того, щоб наш внутрішній «бухгалтер» міг працювати чітко і відповідно до мети схуднути під час сну, а не поправитися, потрібно виконати кілька умов. Вчені з Гарварда встановили, що для того, щоб худнути під час сну, необхідно спати достатню кількість годин. Експеримент проводився на двох групах добровольців, повідомляє moirebenok.ua

Рівень фізичної активності і кількість споживаних калорій були приблизно однаковими. Але одна група спала не більше 5,5 годин на добу, а інша — по 8 годин. Добровольці з другої групи худнули в 2 рази швидше. Висновок: хочете схуднути? Спіть не менше 8 годин на добу.

Схуднути під час сну допомагає також тепле молоко з половинкою чайної ложки меду (мед не можна розчиняти в будь-якій рідині, якщо її температура перевищує 35 градусів — при такому розкладі він не тільки втрачає свої корисні якості, але і стає шкідливим). Багато людей знають, що тепле молоко з чаєм — чудове снодійне, але цим якості цього напою не обмежуються. Виявляється, молоко на ніч прискорює ріст м’язів. Це відбувається завдяки високому вмісту в молоці особливого виду білка — казеїну, який допомагає зростанню м’язової тканини, поки людина спить. Зростання м’язів тягне за собою прискорення процесів метаболізму і спалювання жиру. Правда, замість жиру з’являються м’язи (якщо вони отримали належне навантаження протягом дня).

Схуднути під час сну можна тільки в чистому і прохолодному повітрі. Чим холодніше повітря в спальні, тим інтенсивніше організм витягує жир і витрачає його на обігрів тіла.