Ви тут:
PROвсе здоров’я Суспільство 

Як правильно приймати душ, – розповіли німецькі вчені

Вчені з Німеччини розповіли про правильну процедуру прийому душу. Дослідники з Німеччини розібралися, як часто і правильно потрібно приймати душ. Надмірна гігієна здатна завдати шкоди шкірі. Воду вважають кращим «очищувачем шкіри», але при цьому шампуні треба застосовувати економно і усвідомлено, повідомляє cikavosti.com.

Надтонка плівка поту, шкірного сала і рідини добре захищають організм від зневоднення і атак небезпечних бактерій, але надмірний прийом душа змінює не до кращого даний баланс. Важливо розуміти, що для позитивної гігієни і гладкої шкіри достатньо щодня очищати інтимні зони.

Власникам чутливої шкіри приймати душ слід не більше трьох разів на тиждень. Дослідники нагадують, що в шампунях знаходяться знежирюючі і агресивні компоненти, тому рекомендується ретельно змивати суміш.

В цілому, як стверджують вчені, тривалість процесу миття у душі не повинна перевищувати 10 хвилин, бажано відмовитися від антисептичних засобів, використовувати рідке мило з нормальним pH шкіри. Також рекомендується відмовитися від витирання рушником, а другий прийом душа проводити, не застосовуючи мило

поширити новину: