Ви тут:
здоров’я Суспільство 

Як, без ліків, підвищити рівень гемоглобіну

Анемія, яка спричинена порушенням синтезу гема внаслідок дефіциту заліза в організмі, є однією з найпоширеніших захворювань крові. Найчастіше таке захворювання виникає у жінок, проте і у представників чоловічої статі нерідко зустрічається низький рівень гемоглобіну.

Залізодефіцитна анемія на ранній стадії проявляє себе особливими симптомами. Згодом людина може помітити сонливість, блідість шкіри, відчуття втоми, випадання і ламкість волосся, розшарування нігтів, апатію, передає 24 канал.

Ці та інші ознаки сигналізують про що вказують на те, що в організмі відбувається щось ненормальне.

Як підвищити рівень гемоглобіну

1. Контрастний душ або обливання

Щоб стимулювати кровоносну систему на виробництво еритроцитів (червоних кров’яних тілець), необхідно покращити кровообіг. З цим добре впораються подібні водні процедури.

2. Салати, свіжі овочі, насіння, зелень

Необхідно більше їсти ці продукти, оскільки у них міститься необхідна кількість заліза. Таким чином рівень гемоглобіну буде поступово підвищуватися. Салати та зелень засвоюється в організмі швидше, ніж червоне м’ясо, яке називають найкращим джерелом заліза.

3. Продукти з вітаміном С

Залізо засвоюється в організмі краще, коли його вживають разом з продуктами, які містять вітамін С – апельсинами, ягодами, петрушкою, капустою, болгарським перцем.