Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Вперше на Полтавщині відбудеться всеукраїнський форум фермерів

Селяни та дрібні фермери України збираються вперше на Полтавщині на всеукраїнський форум фермерів та приватних землевласників задля формування пропозицій до органів законодавчої і виконавчої влади та формулювання власної позиції щодо спасіння села й розвитку аграрного сектору економіки нашої держави.

Форум відбудеться 22 серпня у Миргороді Полтавської області. Місце і час проведення – районний Будинок культури (вул. Гоголя, 141/1) об 11:00 (реєстрація з 10.00).

На форум запрошені фермери і приватні землевласники, сільськогосподарські виробники з усіх регіонів України, науковці, новообрані народні депутати, а також Президент України Володимир Зеленський та інші представники виконавчої влади – з метою зміни напрямку державної політики вироблення покрокової моделі подальшого розвитку земельних та аграрних відносин в Україні.

“Стратегічне завдання, яке ставимо – повернути в поле сільськогосподарських відносин, служіння інтересам селянина, дрібного фермера, як ефективного та високодохідного господаря на селі. Соціально відповідального та екологічно дбайливого господаря, виробника високої доданої вартості, для забезпечення екологічно-якісної продукції, продовольчої безпеки народу України. Для зміцнення економіки держави, шляхом експорту трудомісткої сільськогосподарської продукції на міжнародних ринка Європи та світу. Створення попиту робочих місць в Україні, подолання кадрового голоду на селі, особливо серед молоді, зростання економіки через масовий попит на продукції інших галузей економіки України. Ми, українці – найбідніше сільське населення Європи на найбагатших землях світ”, – зазначають організатори.