Ви тут:
Суспільство Україна 

Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Великої Британії провели телефонну розмову

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном. Про це йдеться на офіційному сайті Президента.

Глава держави подякував Борису Джонсону за тверду та принципову позицію Великої Британії на підтримку України у світлі нещодавніх заяв про можливість повернення Росії до “Великої сімки”.

Було наголошено на неможливості відновлення членства РФ у G7, доки Росія систематично порушує норми міжнародного права та підриває європейську й світову безпеку.

Співрозмовники погодились, що в умовах агресії РФ, що триває в Україні, окупації Криму та невиконання Росією Мінських домовленостей неможливо говорити про повернення РФ на міжнародний майданчик, де вирішуються глобальні проблеми.

Володимир Зеленський отримав запевнення, що така чітка позиція буде продемонстрована у ході чергового саміту “Сімки”, який відбудеться 24-26 серпня у Франції.

“Прем’єр-міністр Борис Джонсон запросив Президента України відвідати Велику Британію з офіційним візитом. Глава британського уряду також привітав Володимира Зеленського з Днем Незалежності та побажав успіхів і процвітання народові України”, – йдеться у повідомленні.