Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні почали вирощувати чорні абрикоси

У Миколаївській області на території села Мічуріне в плодовому розпліднику одного з господарств вирощують незвичайні чорні абрикоси, повідомляє Агробізнес Сьогодні

Український проект розвитку плодоовочівництва на своїй сторінці у Facebook охарактеризував ці ягоди, як солодкі, соковиті, з оранжевою м’якоттю та чорні, з синюватим відливом зовні. Чорні абрикоси – це гібрид виведений шляхом схрещування абрикоса й аличі і відрізняється пізнім весняним цвітінням, тому захищений від можливих заморозків.

Фруктовий сад у селі Мічуріне розташований на площі у 55 га. Крім абрикос там вирощують яблука, персики, сливи, черешню та вишню. Загалом, понад сто різних сортів.

“Саджанці вирощені на базі селекційного безвірусного садивного матеріалу з Німеччини та Бельгії. Сортопідщепні комбінації. Наприклад, персик щеплений на мигдалі”, – розповіли експерти UHBDP.

На підготовку саджанців чорного абрикоса потрібно три роки: рік зростає в маточнику, два роки в розпліднику. Виходить відмінний матеріал для закладки молодого саду з добре розвиненою кореневою системою, без пошкодження штамба та гілок.