Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

В Асоціації міст України привітали позицію Офісу Президента проведення місцевих виборів після завершення реформи

30 липня під час брифінгу керівник Офісу Президента України Андрій Богдан сказав, що необхідно закінчити реформу місцевого самоврядування – формування ОТГ, а вже після цього проводити вибори на місцевому рівні.

– Частина виборів у ОТГ відбулася, частина не відбулася. Було б абсолютно логічно закінчити формування ОТГ, – наголосив Андрій Богдан.

Нагадаємо, кілька днів тому (25 липня) в Українському кризовому медіа-центрі відбулася прес-конференція, на якій Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан заявив, що місцеві вибори недоцільно проводити до завершення реформи місцевого самоврядування. Про це повідомляють у Полтавському регіональному відділенні Асоціації міст України.

Також Богдан на брифінгу зазначив, що реформа з децентралізації має бути завершена в тому вигляді, у якому вона була запланована, – з посиленням ролі громад у вирішенні питань їхньої життєдіяльності.

Виконавчий директор Асоціації Слобожан акцентував: Асоціація міст України вітає таку позицію, оскільки наразі важливим є завдання розбудувати в Україні місцеве самоврядування європейського зразка, що має достатньо повноважень та ресурсів для забезпечення комфортного і благополучного життя людей. Важливим інструментом досягнення цього є реформа з децентралізації – передача на рівень громад фінансів та адміністративних функцій для надання якісних сучасних послуг жителям.