Ви тут:
Суспільство Україна 

Українські артилеристи провели навчання

В артилерійської бригаді, яка входить до складу оперативного командування «Південь», відбулися тренування артилерійських розрахунків. Вдосконалювали практичні навички під час розгортання батарей і виконання нормативів із підготовки до стрільби з закритих позицій і прямою наводкою. Про це інформує прес-служба Міноборони України.

Заняття містити вихід на рубіж відкриття вогню, облаштування позицій, проведення артилерійської розвідки, наведення гармат за цілевказівками корегувальників, дії за ввідними, а також перехід на різні режими ведення вогню. Під час тренування враховували не тільки час виконання нормативів, але і злагодженість дій розрахунків, правильність і послідовність виконання операцій на етапі підготовки до стрільби.

Ввідні команди керівника занять дозволили перевірити вміння розрахунків впевнено діяти в умовах дефіциту часу, що в складній обстановці вирішує успіх бою.

“Завдяки бойовому досвіду артилеристів, здобутому в зоні проведення АТО/ООС, сумлінності й ініціативі всі завдання були успішно виконані. Тренування вчергове довели, що артилерійські підрозділи бригади готові до виконання бойових завдань”, – йдеться у повідомленні.