Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У закладі оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії» триває четверта зміна

Комунальний заклад оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії», що у селі Соснівка Полтавського району, відчинив свої двері для четвертої останньої зміни юних спортсменів. Тут відпочивають найактивніші та найспортивніші цілими командами разом зі своїми наставниками. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Серед відпочиваючих Вікторія Маслак. Дівчина тут вперше. Займається черлідингом. Говорить: від табору в захваті. Та додає: шкода, що час відпочинку так швидко спливає:

– Тут дуже класно, дискотеки взагалі круті. Ходжу на них кожного дня. Також тут нас дуже смачно годують, дуже смачно. А так дуже гарні тут майданчики, мені подобається. Тренують нас добре, кожного ранку ми прокидаємось та йдемо на пробіжку, а також стрибаємо на скакалках.

Спортивне дозвілля, чисте повітря, поряд водойма та хвойний ліс – все, що потрібно для здорового відпочинку дітям, – говорить тренер з легкоатлетики Роман. Керсан:

– Зранку – зарядка. Вона може бути як на суші, так і в лісі на природі або у водоймі. Цей табір відрізняється з-поміж інших в першу чергу тим, що люди приїздять сюди тренуватися, готуватися до майбутніх змагань, до новго спортивного сезону. Тут діти крім того, що відпочивають, ще й виступають, проводять спортивні конкурси та головне – тренуються.

Під час відкриття зміни усі відпочиваючі продемонстрували свої спортивні таланти.

Система Orphus Поделиться на fb