Ви тут:
Суспільство Україна 

У Вільнюсі відкрили виставку присвячену полоненим українським морякам

Посол України у Литовській Республіці Володимир Яценківський, разом зі співробітниками Посольства, взяв участь у відкритті благодійної виставки картин на підтримку моряків ВМС України, які перебувають у полоні в РФ. Про це повідомляє пресцентр МЗС України.

Захід був організований Міжнародним благодійним фондом Євгена Коновальця (Литва) за сприяння литовських та українських волонтерів, Міністерства у справах ветеранів України та Посольства України в Литві.

У відкритті виставки взяли участь відома українська волонтерка Вікторія Христенко, батько одного з полонених моряків Дмитро Ейдер з донькою Габріелою, литовські активісти, представники української громади та ЗМІ.

Учасники заходу мали можливість ознайомитись з картинами, які були написані українськими художниками та були присвячені полоненим українським морякам.

“Відбулася також благодійна акція з продажу картин авторства ветеранів АТО/ООС та членів їх родин, кошти від якої будуть спрямовані на допомогу родинам моряків, які незаконно утримуються в РФ”, – йдеться у повідомленні.