Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У СОК “Супутник” у Кременчуці триває оздоровлення людей поважного віку

19 серпня розпочалася друга оздоровча зміна для близько 200 ветеранів війни і праці, активістів рад ветеранів районів, волонтерів та інших пільгових категорій громадян у спортивно-оздоровчому таборі «Супутник» (філія ДЗОВ «Зоряний»).

Як повідмляють у Кременчуцькій міськраді, відпочинок для людей поважного віку вже 12 років поспіль організовується за рахунок коштів міського бюджету.

Перше відпочинкова зміна для людей поважного віку тривала з 12 по 17 серпня. За цей час було оздоровлено 163 пенсіонери, ветерани війни і праці, в тому числі 20 осіб з інвалідністю. 16 серпня з відпочиваючими зустрівся міський голова Віталій Малецький. Він зазначив, що у Кременчуці велика увага приділяється соціальному захисту населення.

– Міська влада і депутатський корпус Кременчуцької міської ради щороку збільшує фінансування соціальних програм, в тому числі спрямованих на оздоровлення ветеранів та пенсіонерів. Якщо в перші роки у «Супутнику» оздоровлювалося від 50 і більше осіб, то цього року планують оздоровити майже 1050, адже з кожним роком кількість охочих відпочити тут збільшується. Цього року оздоровчу кампанію для людей поважного віку було розпочато на два тижні раніше, щоб мали можливість оздоровитися якомога більше людей, – зазначив він.

Віталій Малецький також оглянув двоповерховий корпус, у якому цього року провели капітальний ремонт другого поверху та створили належні умови для відпочинку та оздоровлення людей з інвалідністю. Він поспілкувався з відпочиваючими у таборі людьми з інвалідністю, поцікавився, чи задоволені вони умовами, створеними для них у закладі. Керівник міста запитав, що, на їх думку потрібно ще змінити, щоб відпочинок людей, що потребують особливої уваги та підтримки, був більш комфортним.

Відпочиваючі у таборі пенсіонери, ветерани та люди з інвалідністю дякували керівнику міста за надану їм можливість оздоровитися за межами міста, побути на природі у колективі, а також за гарне харчування та цікаву програму, організовану для них у таборі.