Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Службі зайнятості провели тренінг для тренерів

Автором і ведучим тренінгу для профорієнтаторів Полтавської області виступив Анатолій Худяков, бізнес-тренер, коуч та практикуючий психолог.

Навчальна програма спрямована на розвиток необхідних практичних навичок ведучого тренінгів та враховує специфіку соціальних послуг, що надає служба зайнятості. Тренінг включає 4 модулі, які розкривають сутність роботи тренера, принципи успішної взаємодії з аудиторією, техніки й інструменти, що стануть в нагоді профорієнтаторам в їх роботі, повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості.

«Тренінг для тренерів служби зайнятості» організовано Полтавським обласним центром зайнятості з метою посилення роботи філій через розкриття здібностей, навичок й талантів своїх фахівців. Програма розрахована на два дні активної роботи.

Для профорієнтаторів відбувся тренінг присвячений профілактиці емоційного вигорання та розвитку стресостійкості. Формування таких навичок є вкрай важливим компонентом в підготовці фахівців соціальної сфери, оскільки дозволить їм витримувати власні рамки і раціонально використовувати особисті ресурси. А це врешті зробить процес надання послуг більш ефективним, екологічним та максимально корисним для кожної з сторін.

поширити новину: