Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині влаштували мистецький вечір у незвичному форматі

У Пирятині на літньому майданчику ЦДЮТ відбувся вечір поезії, акустичної музики та живопису просто неба. Захід  організований відділом культури і туризму Пирятинської міської ради. 

Поки публіка збиралася, можна було скуштувати смачний сливовий пиріг та випити гарячої кави. Увазі глядачів запропонували виставку картин Юлії Михно, молодої художниці, викладачки Пирятинської школи мистецтв, також були виставлені роботи пирятинської художниці Віри Докучаєвої. Сцену декорували фотографіями київського фотографа Івана Любиш-Кірдея, також використано світлини Алли Однойко та Андрія Мозгового.

Вечір розпочався виступом пирятинського гурту молоді „За трьома мостами“. Відразу після юнаків на сцену піднялася відома письменниця Ольга Гурба, розповіла про тему війни в своїй творчості та прочитала кілька віршів про військові дії на Донбасі. Музичні твори публіці подарувала Віра Докучаєва.

А вже потім почалися конкурси. Знавці літератури розіграли збірку Ольги Гурби, написавши вірш про літо. Також було проведено літературний батл: двоє глядачів називали імена сучасних авторів – хто більше. Призом стала книга відомої української письменниці Катерини Бабкіної. Сама ж Катерина із задоволенням лишила автограф та побажання переможцю.

Ще один конкурс був пов’язаний з фотодекораціями. Той, хто назвав правильно всі місця зйомки – виграв комплект листівок видів старовинного Пирятина. Продовжив літературний вечір місцевий поет Руслан Поїденчук із постмодерною лірикою, полтавська письменниця Наталаія Трикаш розчулила залу до сліз своїми щирими й глибокими образами.

Та найгучніші оплески цього вечора чекали на Наталю Підгорну, співачку, що приїхала виступити аж зі Львова. Наталя співала авторські пісні аглійською та українською мовами. Найочікуванішою зіркою заходу була Катерина Бабкіна, авторка поезії, прози та сценаріїв, дитяча та доросла письменниця. Після її виступу відбулася автограф-сесія, спільні фото та неформальне спілкування.